Výletní loď Král Jiří - pravidelné plavby lodí a okružní plavby

Během půlhodinové plavby lodí vás dovezeme z Poděbrad bud na soutok Labe a Cidliny nebo směrem na Nymburk a naopak. Při pravidelných plavbách ve směru soutoku Labe a Cidliny nabízíme možnost vystoupit i nastoupit.


Okružní plavby jsou pravidelné dle jízdního řádu.

Okružní plavby

Výletní loď Král Jiří nabízí pravidelné hodinové okružní plavby lodí pro veřejnost i plavby s možností pronájmu pro firemní účely, školní výlety, svatby a další společenské akce.

Výletní loď - kontakt

Máte-li zájem o služby naší výletní lodi, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 603 88 65 82 nebo e-mailu info@kraljiri.cz.

Highslide JS
3
Highslide JS
P1010027
Highslide JS
lod Kral Jiri

Výletní loď Blanice

Nyní můžete využít i služeb naší nové lodi Blanice. Od pondělí do neděle pluje mezi Nymburkem, Hradišťkem, Hrabalovým Kerskem a Ostrou.  Více na www.polabinalodi.czBlanice

Jsme součástí společenství Zlatý pruh Polabí.
Banner

Pravidelné okružní plavby

Výletní loď Král Jiří nabízí hodinové pravidelné okružní plavby lodí pro veřejnost i okružní plavby s možností uspořádání společenské akce v restauraci. (okružní plavby)

Jednosměrné plavby lodí

Během půlhodinové plavby lodí Král Jiří Vás dovezeme z Poděbrad na soutok Labe a Cidliny nebo naopak ze soutoku Labe a Cidliny do Poděbrad. (plavby lodí)